Máte již účet?

Forgot your password?

Zapoměli jste heslo?

Motto:

„…fotka se dělá mozkem, z vnitřního pohledu, ne přístrojem…“ David Ogilvy

Moje cesta fotografa

Fotografování se věnuji již od dětství. Profesionálně fotografovat jsem začala po vystudování fotografické školy a absolvování praxe v roce 1994. Převážně se specializuji na fotografování lidí a zvířat. Snažím se vystihnout osobnost a jedinečnost každého z vás. Společně můžeme vytvořit kreativní fotografie, kterými potěšíte hlavně sebe a nebo své blízké. Mým cílem je, aby fotografie v podobě obrazů např. tisk na plátno nebo velkoplošný tisk, byly ozdobou a chloubou ve vašem bytě nebo kanceláři.


Na kolik jsem úspěšná můžete konečně posoudit sami již nyní, na těchto stránkách. A to jednak návštěvou fotogalerie, či nahlédnutím do mých referencí. Fotografuji v Praze a okolí, ale ráda se za vámi vydám do vašeho města ať jste odkudkoliv. Cestování mě baví a pokud baví vás, můžeme pracovat i v mém pražském ateliéru. Pokud vás moje práce zaujala (a já doufám, že ano), pak vřele doporučuji zvednout telefon nebo napsat e-mail.

Těším se na spolupráci, jejímž cílem je Vaše spokojenost. Protože naprosto souhlasím s reklamním géniem Davidem Ogilvym,
FOTOGRAFUJI JINAK.

Petra Jansová, fotografka

Petra Jansová

Copyright © 2009 Petra Jansová. Všecha práva vyhrazena.