Máte již účet?

Forgot your password?

Zapoměli jste heslo?

Naše foto-studio se zabývá nejvíce fotografováním svateb na to navazujeme fotografováním budoucích maminek a společnou rodinnou fotografií včetně vašich mazlíčků.

Rodinné fotografie podrobně


Rodinné fotografie všech členů rodiny - fotografie sourozenců, dětí pro rodiče, vnoučat pro babičky, nezapomeňte na domácí mazlíčky.

Co s sebou?
-důležité je, aby oblečení ve kterém se chcete vyfotografovat bylo barevně sladěné s ostatními, kteří budou na fotografiích. Nevhodné jsou nápadné vzory a oblečení s velkými nápisy.
-rekvizity, které patří k vaší osobnosti (sportovní náčiní, dres)


Po dohodě vám zajistíme fotografie v dobových kostýmech i s případnými rekvizitami. Nutno objednat a vyzkoušet předem. Nabízíme vám dobové kostýmy od pravěku až po budoucnost, kostýmy pohádkových bytostí a postav z lidových zvyků. Nabízíme vám i kostýmy pro děti od 2 let. Vzhledem k propojení s půjčovnou historických zbraní a zbrojí lze vymýšlet i další možnosti…

Konkrétní způsob provedení dohodneme předem na schůzce nebo před vlastním fotografováním. Navíc máte možnost mě některým z nabízených způsobů na stránce kontaktů požádat o další informace.


Mohu dále zdokumentovat i významné události v životě Vašich dětí jako jsou narozeniny, vítání občánků, křtiny, první den ve škole, maturitní ples, promoce, a další rodinné oslavy a události.

Petra Jansová

Copyright © 2009 Petra Jansová. Všecha práva vyhrazena.